Pages

niedziela, 17 stycznia 2016

7 najlepszych aplikacji

Hej!

Chciałabym pokazać Wam dzisiaj moje 7 najlepszych aplikacji. Wszystkie dostępne są za darmo zarówno w Google Play, jak i w App Store. Niestety nie wiem jak ze sklepem Windows'a.

1. Shazam


Zapewne większość z Was chociaż kojarzy tę aplikację. Służy ona do znajdowania tytułu i wykonawcy piosenki, której nie znamy. Wystarczy uruchomić Shazam i kliknąć przycisk, wtedy aplikacja "słucha" piosenki a po krótkim czasie pokazuje informacje o niej.

2. We heart itWe heart it to typowa aplikacja z inspiracjami. Znajdziemy w niej masę zdjęć o przeróżnej tematyce. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie,

3.Dubsmash


Dubsmash polega na podkładaniu dźwięku do krótkiego fimiku, który nakręcimy. 

4. DreamdaysW dreamdays możemy ustawić ważne dla nas daty a aplikacja policzy ile dni do tego wydarzenia pozostało.

5. Droply


W Droply znajdziemy kupony rabatowe. Dodatkowo wszystkie kupony pogrupowane są pod względem sklepu i ogólnej kategorii.

6. Tłumacz Google


Aplikacja ta nie jest zwykłym tłumaczem. Oprócz tekstu wpisanego tłumacz google potrafi przetłumaczyć tekst mówiony. Możemy również zrobić zdjęcie, następnie zaznaczyć fragment, który ma zostać przetłumaczony.

7. McDonald's 


W aplikacji McDonald's możemy znaleźć kupony, menu czy najbliższe restauracje. Aplikacja ta zawiera jeszcze wiele innych opcji, które poznacie dokładniej instalując ją.

To już wszystkie aplikacje, które chciałam Wam polecić. Mam nadzieję, że ściągniecie chociaż jedną z nich. Zapraszam do komentowania i obserwowania!


1 komentarz:

  1. Fajny post, szczególnie zainteresowała mnie ta aplikacja z kuponami rabatowymi :D A Shazam używam i gorąco polecam!

    Pozdrawiam!
    reallylovediy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń